Автовокзал “Київ” є самим великою структурою в підрозділі ВАТ «Київпассервіс», до того ж – це єдина державна автовокзал в нашій країні. Автовокзал “Київ” територіально розташований на Деміївській площі. Споруджено в 1957-1961 роках за проектами архітекторів Авраама Мілецького, І. Н. Мельника, Едуарда Більського.

Основний розв’язуваної завданням при проектуванні автовокзалу була його велика пропускна здатність. Центральний автовокзал Києва був спроектований з розрахунку щоденної відправки шести сотень автобусів по п’ятдесяти міжміських маршрутах. Передбачуваних обсяг обслуговуваних пасажирів – до 7 тисяч.

Автовокзал “Київ” на мапі

Автовокзал “Київ” за час свого існування накопичив багату подіями історію, багато хто з них носили епохальний характер. Склалася досить довгий ланцюжок перепідпорядкування різним відомствам.

Спочатку, центральний автовокзал Києва підкорявся Міністерству автомобільного транспорту УРСР. У роки незалежності нашої країни – Міністерству транспорту України, Міністерству транспорту та зв’язку України, Міністерству інфраструктури України.

Як вже було зазначено, центральний автовокзал Києва знаходиться в державній власності і 100% його акцій належать Фонду державного майна України.

Інфраструктурний об’єкт Автовокзал “Київ” є автостанційної комплексом вищої категорії, володіє різними за призначенням спорудами і сервісними пунктами.

Перелік об’єктів інфраструктури автовокзалу “Центральний”

платформи для висадки та посадки пасажирів
зал очікування
камери зберігання
кімната матері і дитини
службові приміщення
паркувальні майданчики для очікують рейсів
пункти громадського харчування
касовий зал
інші

Якщо Ви хочете перекусити, відпочити і привести себе в порядок перед поїздкою – то це точно не стане проблемою. До автовокзалу Центральний Київ впритул примикає Макдональдс.

Автовокзал “Київ” обслуговує численні внутрішні та міжнародні рейси, географія яких – від численних міст України до деяких Європейських країн.

Серед зарубіжних напрямків можна відзначити рейси в такі країни як Росія, Білорусія, Молдова, Литва, Польща та інші.

Метро

До центрального автовокзалу Києва можна дістатися на метро. Для цього Вам необхідно скористатися Оболонсько-Теремківської гілкою київського метрополітену – М2 “Синя гілка” і вийти на станції “Деміївська”.

Адреса автовокзалу “Київ”

Якщо Вас цікавить адреса центрального автовокзалу Київ – вважайте, що Ви його вже знайшли: Київ, проспект Науки 1

Контактні телефони

Якщо у Вас виникли будь-які питання ви можете задати їх по телефону.

Контактний телефон / факс “акционерное общество” Київпассервіс “- 044 462 53 52

Автовокзал “Київ” розклад

Розклад відправлень автобусів з центрального автовокзалу “Київ” можна подивитися на офіційному сайті підприємства. Найкраще, перейдіть на офіційну сторінку з розкладом рейсів.

Автовокзал “Південний” Київ

Автовокзал “Південний” Київ знаходиться на околиці столиці України. Автостанція є важливим об’єктом транспортної інфраструктури міста Києва. Забезпечує курсування міжміських автобусів в південному напрямку.

Неподалеку автостанции располагаются: одесская автотрасса и “Ипподром”. Как уже можно догадаться, большая часть автобусных направлений пропадает как раз в сторону города Одесса.

Крім одеського напрямку з автовокзалу “Південний” Київ можна дістатися і до інших міст. Для загального уявлення, наводимо список з деякими з них:

Кропивницький
Вінниця
Біла Церква
Катеринопіль
Ватутіне
Звенигородка
Гайсин
Новофастів
та інші

Для зручності громадян, автовокзал “Південний” пропонує додаткові послуги – тут розташовуються камери схову, де можна залишити свій багаж. Центральний зал автостанції обладнаний інформаційним табло, яке відображає розклад усіх рейсів автобусів.

Час роботи

Автостанція працює з 6.30 ранку до 20.30.

Адреса автовокзалу “Південний”

Адреса автовокзал Південний: місто Київ, проспект Академіка Глушкова, 3

 Телефони

Контактний телефон автостанції “Південний”, Київ: 044-257-40-04

Довідкова автовокзалу “Південний”: 044-257-12-51

Південний автовокзал Київ на мапі

Автовокзал “Південний” має досить зручне розташування, яке дозволяє без будь-яких проблем дістатися до неї за допомогою міської, транспортної мережі. Найбільш простий варіант – це скористатися київським метрополітеном.

Пересівши на Оболонсько-Теремківська лінію М2 “Синя гілка” – необхідно доїхати до станції метро “Іподром”. Автостанція знаходиться менш ніж в трьох страх метрах від виходу метро.

Крім київського метрополітену, до автовокзалу “Південний” можна дістатися за допомогою наземного транспорту:

маршрутки – № 56 (Д)
автобуси – 212, 723,812, МТ-548
тролейбуси – № 45, 11

Автовокзал Видубичі Київ

Автовокзал “Видубичі” вважається однією з найбільших автостанцій міста Київ. Автостанція має зручне географічне розташування як для пасажирів так і для автобусного парку.

Цьому сприяють: що розташувався на території автовокзалу вихід станції метрополітену “Видубичі” і велика транспортна розв’язка.

Неподалік знаходиться пасажирська зупиночну залізнична платформа “Видубичі” залізничного вузла Південно-Західної залізниці.

Платформа перебуває поблизу Залізничного шосе, між залізничною станцією Київ-Московський і Дарницьким залізничним мостом.

Характерними рисами автовокзалу Видубичі “є комплекс сучасних споруд та інженерно-технічних рішень. Відкриття автобусної станції сталося в 2012 році.

Автовокзал Видубичі на мапі

Основна будівля являє собою новин – сучасне, двоповерхова будівля з просторими залами очікування і стінами зі скла. Автостанція характеризується великим обсягом пасажирських перевезень. Автовокзал “Видубичі” обслуговує до 20 тисяч пасажирів щодня.

Автовокзал «Видубичі» здійснює автобусні рейси не повинні тлумачитися як міжміського але і міжнародного сполучення. З автостанції можна виїхати в інші країни. Список міжнародних рейсів представлений нижче.

Кременчук – Познань (Польща) – Кременчук
Кривий Ріг – Брест (Білорусь) – Кривий Ріг
Київ – Варшава (Польща) – Київ
Київ – Софія (Болгарія) – Київ
Київ – Прага (Чехія) – Київ
Київ – Санкт-Петербург (Росія) – Київ
Київ – Щецин (Польща) – Київ
Київ – Рига (Латвія) – Київ
Київ – Москва (Росія) – Київ
Київ – Вільнюс (Литва) – Київ
Київ – Таллінн (Естонія) – Київ
Київ – Мінськ (Білорусь) – Київ

На першому поверсі автовокзалу “Видубичі” розташувалися каси, невеликі зали очікування, торгові точки, туалети і службові приміщення. На території автостанції так само присутні камера схову, кафе і медпункт.

Придбати квиток на автобусний рейс наступний з автовокзалу “Видубичі” можна як в касі автостанції так і забронювати квиток онлайн. Купівля квитків за допомогою мережі Інтернет вже давно стало повсякденним заняттям і тому, даний вид послуги буде тільки набирати обертів з плином часу.

Адреса автовокзалу “Видубичі”

Автовокзал “Видубичі” розташований за адресою: Київ, Набережно-Печерська дор., 10А

Поштовий індекс автостанції – 02000

 Телефони

У разі виникнення у пасажирів питань – можна звернутися по телефону.

На питання пов’язані з уточненням розкладу автобусних рейсів і отримання різного роду довідок можна дзвонити по телефону: 044-524-74-26
Питання бронювання квитків можна вирішити зателефонувавши по телефону 044-524-74-26.

Примітка: бронювання квитків по телефону 044-524-74-26 здійснюється в день відправлення автобуса, крім п’ятниці, святкових і передсвяткових днів.

 Як проїхати до автовокзалу “Видубичі”

Дістатися до автовокзалу можна різними способами. Як вже було зазначено раніше, автостанція розташована поблизу великої транспортної розв’язки Києва.

Для жителів столиці найбільш зручним способом проїзду до автовокзалу “Видубичі” є київський метрополітен. Необхідно пересісти на Сирецько-Печерську лінію метро М3 “Зелена гілка” і доїхати до однозмінній станції “Видубичі”, вихід якої призведе Вас прямо на територію автовокзалу.

Якщо Ви віддаєте перевагу пересуватися наземним автотранспортом, то можна скористатися міським тролейбусом №38, який їде до ст. метро “Печерська”, звідки на метро можна доїхати до автовокзалу.

Ще один спосіб проїзду до автовокзалу “Видубичі” – залізничний. До території автостанції примикає залізнична платформа, куди прибувають міські та приміські електрички.