В даному документі викладені «Умови використання сайту Київ Плюс», які користувачам слід дотримуватися при відвідуванні ресурсу kyivplus.info.

Перш ніж почати використання сайту kyivplus.info, слід уважно вивчити інформацію опубліковану на даній сторінці.

У разі Вашої незгоди з даними умовами, зазначеними у використання в цілому або будь-якими окремо взятими пунктами – негайно припиніть використання нашого сайту.

Використання інформаційного ресурсу kyivplus.info допускається тільки в тому випадку, якщо користувач явно і беззастережно згоден з опублікованими в даному документі положеннями та умовами.

Зміст даного документа не завжди і може змінюватися без попереднього повідомлення та згоди користувачів Київ Плюс. Для того, щоб бути постійно в курсі всіх змін в умовах використання сайту kyivplus.info, слід відвідувати цю сторінку частіше.

Користувачі сайту Київ Плюс можуть переглядати опубліковані статті і залишати свої коментарі там, де це передбачено.

Користувачам сайту kyivplus.info забороняється використання опублікованих інформаційних матеріалів (тексту, зображення, фотографії, векторна графіка, відеоролики і будь-які інші матеріали) в будь-яких інших цілях (копіювання, цитування, поширення, публікація на інших ресурсах та інші дії) які будуть явно порушувати авторське право.

Відповідальність за порушення умов використання kyivplus.info лежить виключно на користувачеві ресурсу. Положення викладені в даному документі, ні в якому разі не можуть бути порушені, змінені і відхилені користувачем.

У матеріалах, які публікуються на нашому сайті, можуть міститися неточності. Автори статей веб-сайту kyivplus.info не можуть гарантувати точність, достовірність і повноту даних використаних при написанні статей.

Всі інформаційні матеріали, які були і будуть опубліковані на сайті kyivplus.info слід використовувати без будь-яких гарантій, на свій страх і ризик.

Всі матеріали нашого сайту представлені користувачеві «як є», без будь-яких гарантій і зобов’язань.

Власник сайту kyivplus.info в максимальному ступені, дозволеної законом, відмовляються від усіх гарантій, неявних або інших, в тому числі гарантій товарної придатності, придатності для конкретної мети і відсутності порушень прав.

Ми не гарантуємо точність, надійність, повноту, своєчасність матеріалів, послуг, програмного забезпечення, тексту, графіки і зовнішніх посилань.

Власник сайту kyivplus.info і автори опублікованих інформаційних матеріалів відмовляються від відповідальності і не за яких обставин не можуть компенсувати будь-які збитки, який може бути нанесений користувачам сайту kyivplus.info через використання матеріалів, опублікованих на Нашому інформаційному ресурсі.

Так само слід вважати порушенням даних умов використання: використання інформації, отриманої на сайті Київ Плюс, для переслідування, образи чи нанесення шкоди іншій особі, а також для зв’язку, реклами, запиту або продажу будь-якому користувачеві без його попереднього явного згоди.

Зовнішні посилання на інші сайти

Матеріали сайту Київ Плюс містять посилання на сайти, рекламні мережі, сайти партнерів та інші інформаційні ресурси Інтернеті. Ми не можемо і не несемо ніякої відповідальності за контент, що міститься на інших сайтах або в продуктах або послугах, доступних на цих сайтах.

Власник сайту kyivplus.info відмовляється від матеріальної відповідальності і не може ні за яких умов компенсувати будь-які збитки, який може бути нанесений користувачам сайту kyivplus.info при переході по посиланнях на інші сайти.