Житловий комплекс «Софія» є брендом, який є синонімом комфорту та якості, завдяки ретельному розгляду забудовником на етапі проектування. Кожен дім — це поєднання багаторічного досвіду та передових технологій.

При будівництві використовуються міцні конструкції з жаростійких та вологостійких матеріалів, виконана передпродажна підготовка, включаючи чорнову обробку, розводку електрики та води, встановлення котлів, радіаторів та лічильників, склопакетів та вхідних дверей. Стіни утеплені пінополістиролом товщиною 120мм, що забезпечує відмінну теплоізоляцію, а автономне опалення (італійські двоконтурні котли) дозволяє з легкістю контролювати температуру в будинку. Нові якісні мережі побудовані надовго, а ефективна комунальна служба міста швидко вирішує будь-які проблеми. Весь комплекс знаходиться під цілодобовим наглядом охоронної компанії та понад 500 камер, що забезпечує безпеку мешканців.

Ландшафтному дизайну прилеглої території приділяється однакове значення, що стало візитною карткою комплексу Софія. Доглянуті газони, озера, фонтани, пишна зелень і велика кількість квітів створюють спокійну атмосферу, ідеальну для прогулянок, фотосесій і навіть зйомок.

Кияни відмовляються від забудовних квартир і обирають для своїх молодих сімей тихий і безтурботний ЖК «Софія та Мартинов». Відчуйте якісне життя в самому серці сільської місцевості, недалеко від міста».