Крім парків, розважальних центрів пляжів і ресторанів в оболонському районі провести час із задоволенням можна відвідавши один з популярних кінотеатрів.

кінотеатр Multiplex

Кинотеатр Multiplex Оболонский район Киева

Multiplex – кінотеатр розташований в ТРЦ Караван на Луговій. Фільми в кінотеатрі можна подивитися в 2D і 3D форматі. Варто відзначити, що квитки в кінотеатр можна придбати тільки онлайн. Діти до 6 років можуть відвідати кінотеатр безкоштовно за умови, що не займатимуть окреме місце.

кінотеатр Оскар

Кинотеатр Оскар Оболонский район Киева

Оскар – кінотеатр перебувати в ТРЦ Dream Town розташованим поблизу метро Мінська. В кінотеатрі також доступні фільми в форматі 2D і 3D.Білети можна придбати як онлайн так і в касі кінотеатру.

Кинотеатр имени Тараса Шевченка

Кинотеатр Тараса Шевченко Оболонский район Киева

Кінотеатр імені Тараса Шевченка знаходиться на вулиці Вишгородській. Невеликий однозальний кінотеатр з баром-ресторанам у фойє. Незважаючи на його відміну від сучасних кінотеатрів, атмосфера сприяє комфортному перегляду фільмів і афіша кінотеатру завжди сповнена прем’єрами.

Кінотеатр Лінія Кіно

Кинотеатр Линия Кино Оболонский район Киева

Кінотеатр Лінія Кіно – цей кінотеатр знаходиться в ТРЦ Метрополіс на Оболоні. Тут прем’єри фільмів доступні в 2D і 3D форматі. Квитки можна придбати як онлайн так і в касі кінотеатру.

Ресторани в Оболонському районі

Ресторанів в Оболонському районі нараховуватися не один десяток. Популярні місця для відпочинку, проведення бізнес-ланчів і корпоративів наведені нижче:

Ресторан Prynada Ukrainian Cafe

Ресторан Prynada Оболонский район Киева

Ресторан Prynada Ukrainian Cafe – ресторан розташований на проспекті Героїв Сталінграда, в 10 хвилинах від метро Оболонь. Основною фішкою даного закладу стала українська кухня, яка зберегла в собі як традиційні українські страви та алкогольні напої, так і сучасну інтерпретацію національної кухні.

Ресторан “Хачапурі та вино”

Ресторан Хачапури и Вино Оболонский район Киева

Ресторан “Хачапурі і Вино” знаходитися в п’яти хвилинах ходьби від станції метро Мінська. Атмосферний заклад в якому ви зможете насолодитися смаком справжніх грузинських страв і, природно, кращими грузинськими винами.

Ресторан Argentina Grill

У ресторані Argentina Grill на Маршала Тимошенка ви зможете спробувати традиційні страви іспанської та італійської кухні, насолоджуючись затишною атмосферою сучасного інтер’єру.

Ресторан Celentano Ristorante

У ресторані Argentina Grill на Маршала Тимошенка ви зможете спробувати традиційні страви іспанської та італійської кухні, насолоджуючись затишною атмосферою сучасного інтер’єру.

Ресторан RE’LUX

RE’LUX – це заклад абсолютно нового формату. Це кінотеатр, ресторан і бар в одному місці. Кухня і бар створені професіоналами. Атмосферний заклад яке залишить масу вражень.

Ресторан Маракуйя

Маракуйя – ресторан відзначився авторською кухнею, вашій увазі будуть представлені страви європейської східної та марокканської кухонь. Також в ресторані є окремий караоке-зал і кальянная, з величезним асортиментом тютюну на вибір.

Ресторан Маракуйя Оболонский район Киева