Музей медуз в Києві відкрився зовсім недавно і вже встиг наробити чимало шуму. Чи не кожен день в столиці України реалізуються настільки сміливі та інноваційні проекти, які можуть здивувати “розбещену” сучасними гаджетами і технологічними рішеннями публіку.

Але все-таки можна іноді відірватися від звичних нас гаджетів, серфінгу в Інтернеті і багатогодинного перебування в соціальних мережах. Музей медуз може бути саме такою причиною, щоб відкласти свої щоденні турботи і відвідати унікальний захід в Києві.

Музей медуз в Києві вдалося реалізувати силами команди Олександра Яновського, які є професійними аквариумистами.

Варто відзначити, що дана команда фахівців вже має досвід реалізації вельми і вельми амбітних проектів. Один з найбільш відомих, які можна згадати – це Київський океанаріум «Морська казка» і високий акваріум в ресторані «36ПО».

Повернувшись до теми музей медуз в Києві, хочеться сказати, що даних проект здатний здивувати не тільки жителів і гостей столиці України, але і всю країну в цілому. Навіть досвідчені мандрівники, які так чи інакше стикалися з медузами в природі будуть в захваті від відведені.

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути! Дана, широко відома приказка цілком застосовна до музею медуз в Києві. Відвідайте його і Ви зможете почерпнути чимало корисної та цікавої інформації.

Вам стане відома точна кількість видів медуз, які відомі людству і скільки з них є отруйними і багато, багато інших дивовижних фактів про дані незвичайних істот.

Музей медуз Київ відгуки

Вас чекають яскраві емоції і незабутні спогади. Тільки подумайте самі, Ви можете йти по величезному і гучному місту серед будинків, вулиць і махай і в один момент потрапити в зовсім іншу середу.

Зайшовши в музей медуз, Ви повністю відволічетеся від столичної суєти і проблем і поринете в абсолютно іншу атмосферу тиші і спокою. Вам будуть оточувати тонни води і безліч таємничих мешканців морських глибин.

Відгук про відвідування даного заходу писати складно, бо потрібно бути творчою особистістю, щоб описати відведені.

Зручне розташування музею і демократична ціна – кращий аргумент на користь відвідування даного заходу. Сходіть в музей медуз в Києві і потім самі зможете поділитися своїми враженнями і залишити свій відгук тут.

Музей медуз знаходиться за адресою: місто Київ, Майдан Незалежності, вул. Хрещатик, 7

Графік роботи музею медуз

субота – санітарний день
вівторок-п’ятниця – з 10.00 до 21.00
субота / неділя / свята – з 10.00 до 20.30

Ціна квитка 2021 рік

дитячий (5-17 років)
130 грн
студенти (денна форма)
130 грн
дорослих (18+)
150 грн
повна екскурсія (30 хв) – 200 грн