ВДНГ в Київ є дуже знаменитим місцем, яке прославилося не лише в столиці нашої країни, але і по всій Україні. Історія ВДНГ бере свій початок з 6 липня 1958 року, коли завершилося його будівництво.

Комплекс дуже гармонійно вписався в прилеглому до нього впритул Голосіївському лісі.

За своїм первісним призначенням, ВДНГ було зведено як споруда, призначена для демонстрації народних досягнень.

ВДНХ Киев  вид сверху

ВДНГ сьогодні

ВДНХ сьогодні займає площу рівну 286 га. Комплекс налічує близько 180 різних будівель і споруд, близько двох десятків з них мають особливий статус – є історико-культурними пам’ятками нашої країни.

ВДНГ сьогодні вже не просто виставка досягнень народного господарства, межі і сфери застосування значно розширені. Саме в зв’язку з цим відбулася і трансформація його назви. Сьогодні ВДНГ називається Національним комплексом «Експоцентр України» (НЕУ).

На площі ВДНГ Київ розмістилися

численні павільйони, оранжереї, ресторани, фонтани, кіоски та скульптури, садові й лісопаркова зона
ставки і озера
кінне господарство

Розваги на ВДНГ Київ

Розваги на ВДНГ впевнено зайняли свою нішу і сьогодні важко собі уявити «Експоцентр України» без них. Афіша ВДНГ регулярно інформує жителів Києва і гостей столиці про проведення всіх заходів на території комплексу і розваги не є винятком.

Історія ВДНГ сповнена яскравих подій. Одне з найбільш значущих – це

створення сезонного розважального парку «Зимова країна на ВДНГ», який вмістив великий зимовий каток, численні гірки, центральний офіс українського Діда Мороза, парк крижаних скульптур, святковими ярмарками і багато іншого.

У теплу пору року так само знайдеться куди сходити – мова йде про розважальному проекті «Літо на ВДНГ», на території якого розташовані численні об’єкти:

гойдалкових і мотузковий парк
концертний зал з відкритою сценою
сферичний кінотеатр
виставка метеликів
відкритий басейн
кінна школа верхової їзди
зону відпочинку «Сад гамаків»
численні хаби і квести
і багато іншого

ВДНХ Київ адреса

ВДНХ розташовується в Голосіївському районі Києва за адресою:

пр.Академика Глушкова, 1

Дістатися до “Експоцентр України” можна на метро, ​​це один і найзручніших способів.

Оболонсько-Теремківська гілка київського метрополітену М2 (Синя гілка) – станція “Виставковий центр”.

Якщо Ви віддаєте перевагу пересуватися по місту на власному автомобілі, то це теж не стане проблемою. Біля комплексу ВДНГ розташовується безкоштовна автостоянка. Але можливий і заїзд на територію ВДНГ. Вартість для легкових автомобілів складає всього 25 грн, а для вантажного транспорту – 50 грн.

 

Карта ВДНГ Київ

Схема ВДНГ

ВДНГ – це величезний комплекс, який займає значну площу. Велика кількість різних будівель і споруд здатні викликати труднощі в навігації і пошуку необхідного об’єкта. Для зручності відвідувачів існує докладна схема ВДНГ Київ

Схема ВДНХ Киев