У Дарницькому районі Києва розташовується понад сто навчальних закладів різних типів власності. З них – півсотні середньо-освітніх шкіл, шість десятків закладів дошкільної освіти та інші.

Культурне життя Дарницького району

Дарницький район столиці має двома десятками установ культури. Централізована бібліотечна система в своєму складі налічує тринадцять бібліотек, три з яких для дітей.

Куди сходити в Дарницькому районі Києва?

Крім розвиненої сфери освіти, на території Дарницького району є велика кількість кінотеатрів, торгово-розважальних центрів, барів, ресторанів і піцерій.

Серед кінотеатрів найбільшою популярність користуються:

Лінія Кіно – кінотеатр розташований недалеко від метро Позняки в ТРЦ Алладін. Фільми в кінотеатрі можна подивитися в 2D і 3D форматі.

Кінотеатр має кілька залів і бар з безалкогольними напоями і традиційним попкорном.

Wizoria – кінотеатр перебувати в новому ТРЦ New Way розташованим на однаковій відстані, як від метро Харківська, так і від метро Вирлиця.

В кінотеатрі також доступні фільми в форматі 2D і 3D. У барі кінотеатру ви зможете чекаючи початку фільму скористатися безкоштовним WI-FI.

Кінотеатр Промінь знаходиться недалеко від метро Вирлиця. Кінотеатр відрізняється затишним інтер’єром і проводить покази фільмів в декількох залах. Фільми ви зможете подивитися в 2D і 3D форматі

Кінотеатр Факел – це кінотеатр для дітей розташований в двох хвилинах ходьби від метро Дарниця.

Кілька залів. Найновіші мультиплікаційні фільми ви можете також подивитися в 2D і 3D форматі

Ресторани в дарницькому районі

Ресторанів в Дарницькому районі дуже багато. Серед найбільш відвідуваних можна виділити:

Ресторан “Чорноморка” – рибний ресторан розташований на Осокорках. Представляє широкий вибір страв середземноморської кухні.

Ресторан “Хачапурі і Вино” на Позняках. Автентичне місце з традиційною грузинською кухнею.

У ресторані Argentina Grill ви зможете насолодитися нерівичним смаком традиційних іспанських страв і приємним сучасним інтер’єром.

IL Grano – невеликий затишний італійська піцерія на Позняках.

Ресторан Bootlegger – здивує своєю коктейльної картою і простим продуманим меню американської та азіатської кухні для сім’ї з дітьми.

Ресторан Sorry Vegans – надає багатий вибір м’ясних страв Європейської та Української кухні. Не дивлячись на назву, меню здивує і завзятого вегетаріанця.